Skúsenosti s používaním NicoZero

Alan z Edinburghu

skúsenosti s sprejom NicoZero od Alana z Edinburghu

Vyskúšal som veľa liekov v snahe rýchlo prestať fajčiť. Náplasti, spreje od iných výrobcov priniesli dočasný efekt, ale časom sa vrátila túžba fajčiť cigaretu. Sprej NicoZero mu poradil kamarát, sám s ním prestal fajčiť. Zo skúseností môžem povedať, že liek je účinný. O mesiac neskôr som zabudol na cigarety. Prešli tri roky, stále sa na ne nemôžem pozerať a vôňa tabaku je hnusná. Skontrolovala moju históriu liečenia.

Vyhľadávanie v anamnéze a liečbe

Fajčila som od svojich 13 rokov, spočiatku sa mi to páčilo. Potom, keď som dospel, som si začal všímať, že stále viac fajčím na pozadí stresu v práci aj doma. V 35 rokoch sa objavili príznaky, ktoré by som v tomto veku nechcel mať: dýchavičnosť, ráno kašeľ. Nemohol som vyjsť po schodoch, aby som sa nezadusil. Z času na čas ma bolela hlava, v práci som bol veľmi tupý. Kamarát zavolal do telocvične a ja som sa skoro zadusil na bežiacom páse. Toto bola posledná kvapka. Poradil mi tiež NicoZero - rozhodol som sa to vyskúšať, aj keď som nedával veľké nádeje.

Schéma liečby

Pri používaní sa nevyskytli žiadne problémy. Všetko je elementárne: kropil som to trikrát denne po jedle, ako je napísané v pokynoch. V prvých dňoch inštinktívne siahol po cigaretách, hoci nutkanie fajčiť okamžite zoslablo. Vďaka spreju NicoZero okamžite znížil počet cigariet na polovicu. Nevzdal som sa náhle, aby som sa nerozpadol neskôr, išiel som k zdravému životnému štýlu postupne.

Výsledky aplikácie

Kurz NicoZero sa počíta na mesiac. Na konci semestra som sa necítil ako fajčiar. Bol som príjemne prekvapený - droga funguje! Všeobecne sa cítim zdravšie: lepšie sa mi spí, zabudol som na dýchavičnosť, vyzerám lepšie. Nepriberanie hmotnosti, čo je typické. Necítil som zvýšenú chuť do jedla. Čítal som anotáciu k lieku NicoZero - zloženie obsahuje látku, ktorá reguluje túžbu po záchvate. Odporúčam všetkým, ktorým záleží na ich zdraví!

Jennifer’s Kentucky Experience

Jenniferovo skúsenosti s postrekom NicoZero z Kentucky

Fajčiť som začal na univerzite v spoločnosti svojich priateľov. Spočiatku to bola zábava, ani mi veľmi nechutila chuť, ale v samotnom procese bolo niečo romantické. Potom sa, rovnako ako ktokoľvek iný, stal iba zlým zvykom, ktorý zle ovplyvňuje zdravie. Vyskytol sa silný kašeľ, ťažkosti s dýchaním, dýchavičnosť sa objavila po niekoľkých minútach ľahkého behu. Uvedomil som si, že musím skončiť, ale zakaždým som bol frustrovaný, pretože som vydržal týždeň bez cigariet.

Ako som vedel o spreji

Môj kolega, ktorý nedávno prestal fajčiť, po vypočutí môjho problému navrhol vyskúšať sprej NicoZero. Podľa jeho slov sa závislosti ľahko zbavil už za pár týždňov. Jeho slovám som samozrejme veľmi neveril, ale rozhodol som sa vyskúšať nápravu.

Skúsenosti s používaním

Objednal som si produkt na webovej stránke, po niekoľkých dňoch mi kuriér doručil balík domov. Produkt som používal podľa pokynov, kropil som ho trikrát denne a niekedy, počas silnej túžby fajčiť, keď bol v práci stres. Do troch týždňov som si všimol, že som takmer nechcel fajčiť, a po ďalšom týždni som sa cigariet mohol úplne vzdať. Zatiaľ používam sprej raz denne, aby som nefúkala, ale myslím si, že ho čoskoro prestanem používať.

Môžem odporučiť všetkým, ktorí sa rovnako ako ja už dlho neúspešne pokúšajú prestať fajčiť. Závislosti sa môžete zbaviť už za mesiac!