Recenzie o NicoZero

 • Alžbeta
  Fajčím od strednej školy. Keď som sa zamestnal vo veľkej spoločnosti, kde fajčenie nie je podporované a všetko je v súlade so zdravým životným štýlom, rozhodol som sa skončiť. Na radu priateľov som si kúpil NicoZero a neľutoval som. Do týždňa som cítil úľavu.
  NicoZero
 • Marta
  Celý život som trpela touto závislosťou. V detstve ako pasívna fajčiarka (môj otec fajčil), v dospelosti začala fajčiť. Rozhodol som sa všetko zmeniť a postarať sa o seba. Nespoliehala sa na svoju vôľu. Prečítal som si pochvalu a nešetril som peniazmi na nicozero. Nevedel som, že je také ľahké prestať fajčiť.
  NicoZero
 • Štefan
  Úloha prestať fajčiť stála vo zvislej polohe, keď sme sa s manželkou rozhodli mať dieťa. Moja žena je hyper-zodpovedná: príprava na tehotenstvo, čistenie tela, vitamíny - to je všetko. Kúpil som si NicoZero, neľutujem, všetko prebehlo hladko. O mesiac neskôr skončil. Prešiel rok, let je normálny a na tabak nemyslím.
  NicoZero
 • Martin
  Nemyslel som si, že spreje sú také účinné. Niekoľkokrát som sa pokúsil prestať fajčiť sám. Takmer sa mi to podarilo, ale v ťažkej chvíli som bol frustrovaný. Kúpil som si nicozero a používal som ho ako podporu: Neustále som znižoval počet cigariet, až kým som úplne nevystúpil.
  NicoZero
 • Alžbeta
  Kúpila som NicoZero pre môjho manžela, jeho fajčiarsky kašeľ pobláznil celú rodinu. Najprv som protestoval, potom som sa rozhodol, že to skúsim. Boli sme milo prekvapení, že o mesiac neskôr on, ktorý fajčil 23 rokov, nemohol pozerať na cigarety!
  NicoZero
Užívateľské hodnotenie NicoZero
5
25