Inštrukcie na používanie NicoZero

Pokyny na použitie NicoZero

ako používať NicoZero na odvykanie od fajčenia

Sprej by sa mal používať najmenej trikrát denne po jedle, ako aj v prípadoch, keď je ťažké zvládnuť nutkanie fajčiť cigaretu. Priebeh liečby je 1 mesiac. Od prvých recepcií sa pociťuje terapeutický účinok: fyzická potreba cigariet klesá. Chuť na fajčenie klesá s každým ďalším dňom. Po absolvovaní kurzu môžete na závislosť od nikotínu zabudnúť.

Ako používať NicoZero, ak chcete rýchlo prestať fajčiť? Prineste fľašu do otvorených úst. Pomocou dávkovača vstreknite účinnú látku do ústnej dutiny. Dávajte pozor, aby sa emulzia nedostala na pery alebo do dýchacích ciest. Snažte sa počas prvých sekúnd neprehĺtať sliny - výsledok sa zlepší.

Odporúča sa dôsledne dodržiavať pokyny na obale a ďalšie odporúčania výrobcu. Vyhnite sa predávkovaniu liekmi v nádeji, že liečivý účinok sa dostaví skôr.

Čítania

NicoZero Spray je indikovaný na použitie pri liečbe závislosti od nikotínu v rôznych štádiách. Droga zabraňuje chute na fajčenie a zmierňuje abstinenčné príznaky. Je to bezpečná alternatíva k fajčeniu a môže sa použiť na podporu zníženia dennej dávky nikotínu.

Kontraindikácie

Sprej NicoZero obsahuje prírodné zložky, ktoré nespôsobujú vedľajšie účinky a sú organizmom dobre znášané. Kontraindikáciou je precitlivenosť na nikotín alebo na iné zložky lieku a deti (do 18 rokov). Užívanie lieku počas tehotenstva by sa malo začať až po konzultácii s lekárom v prípadoch, keď je žene predpísaná náhradná liečba nikotínom. NicoZero prešiel všetkými stupňami klinických skúšok v laboratórnych podmienkach na Slovensku.